Instalacje alarmowe zabezpieczają dom, firmę, sklep, obiekt użyteczności publicznej, działki, kempingi, domy w czasie budowy.
Sprzedajemy i montujemy nowoczesne  instalacje alarmowe  RISCO, JABLOTRON, AJAX, PITBULL.

Instalacje alarmowe RISCO są budżetowymi rozwiązaniami do domków jednorodzinnych, czy małych firm.
Sterujemy w nich przy pomocy dotykowych paneli lub aplikacją na smartfona.

W cyfrowych alarmach JABLOTRON poszczególne elementy systemu są indywidualnie adresowane
i mogą być łączone po kilka elementów na jednym przewodzie dlatego znacząco zmniejszają ilość przewodów w instalacji i koszt ich ułożenia oraz minimalizują ryzyko awarii.
System JABLOTRON jest także w wersji całkowicie BEZPRZEWODOWEJ, co czyni montaż systemu łatwym i bezinwazyjnym w budynkach wykończonych w środku.

Przy pomocy systemów RISCO i JABLOTRON możesz także sterować roletami, zraszaczami, oświetleniem, bramami i innymi elementami wyposażenia budynku czyniąc go „inteligentnym budynkiem”

Dla osób ceniących nowoczesny design proponujemy instalacje alarmowe AJAX.
W pełni bezprzewodowy alarm, łatwy w montażu, bajecznie prosty w obsłudze zapewni bezpieczeństwo będąc przy tym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu.

Wszystkie systemy alarmowe można zintegrować z agencjami ochrony co znacząco podnosi bezpieczeństwo chronionego obiektu.
Każdy z systemów ma też dedykowaną aplikację do sterowania systemem, która także informuje o wystąpieniu zdarzenia alarmu.

Potrzebujesz zabezpieczyć domek kempingowy, przyczepę, garaż czy inny tego typu budynek ? Idealnym rozwiązaniem będzie system alarmowy PITBULL.

Zabezpiecz swój budynek – przyjdź do naszej siedziby w Wieluniu na ul. Wojska Polskiego 23 i zapoznaj się z działającym systemem
lub zadzwoń, przyjedziemy i wycenimy instalację na miejscu u klienta. tel.: 535 07 13 12

Wykonujemy instalacje alarmowe w Wieluniu, Praszce, Wieruszowie, Działoszynie, Oleśnie, Kluczborku i w okolicach tych miejscowości.

instalacje alarmowe jablotron