Instalacje alarmowe zabezpieczają dom, firmę, sklep, obiekt użyteczności publicznej, działki, kempingi, domy w czasie budowy.
Sprzedajemy i montujemy nowoczesne  instalacje alarmowe  RISCO, JABLOTRON, DSC, PITBULL, HIKVISION.


Instalacje alarmowe RISCO czy DSC są budżetowymi rozwiązaniami do domków jednorodzinnych, czy małych firm.
Sterujemy w nich przy pomocy dotykowych paneli lub aplikacją na smartfona. System alarmowy RISCO lub DSC występuje takżę w wersji bezprzewodowej.

W cyfrowych alarmach JABLOTRON, AJAX, HIKVISION poszczególne elementy systemu są indywidualnie adresowane
i mogą być łączone po kilka elementów na jednym przewodzie dlatego znacząco zmniejszają ilość przewodów w instalacji i koszt ich ułożenia oraz minimalizują ryzyko awarii.
Systemy występują także w wersji całkowicie BEZPRZEWODOWEJ, co czyni montaż systemu łatwym i bezinwazyjnym w budynkach wykończonych w środku.

Przy pomocy systemów alarmowych możesz także sterować roletami, zraszaczami, oświetleniem, bramami i innymi elementami wyposażenia budynku czyniąc go „inteligentnym budynkiem”

Wszystkie systemy alarmowe można zintegrować z agencjami ochrony co znacząco podnosi bezpieczeństwo chronionego obiektu.
Każdy z systemów ma też dedykowaną aplikację do sterowania systemem, która także informuje o wystąpieniu zdarzenia alarmu.

Potrzebujesz zabezpieczyć domek kempingowy, przyczepę, garaż czy inny tego typu budynek ? Idealnym rozwiązaniem będzie system alarmowy PITBULL.

Zabezpiecz swój budynek – przyjdź do naszej siedziby w Praszce ul. Mickiewicza 3 i zapoznaj się z działającym systemem
lub zadzwoń, przyjedziemy i wycenimy instalację na miejscu u klienta. tel.: 535 07 13 12

Wykonujemy instalacje alarmowe w:

instalacje alarmowe jablotron

Alarm Hikvision