Oferujemy niezawodne zabezpieczenie domu, przedsiębiorstwa, sklepu, obiektu publicznego, działki, kempingu czy budynku w trakcie budowy, zapewniając sprzedaż i montaż nowoczesnych systemów alarmowych takich jak RISCO, JABLOTRON, DSC, PITBULL, HIKVISION w Sieradzu.


Ekonomiczne systemy alarmowe RISCO i DSC są doskonałym wyborem dla domów jednorodzinnych i małych firm. Dostępne są z panelem dotykowym i aplikacją na smartfonie, a także w wersji bezprzewodowej.

Zaawansowane cyfrowe systemy alarmowe JABLOTRON, AJAX, HIKVISION umożliwiają indywidualne adresowanie elementów, co pozwala na znaczne zredukowanie ilości potrzebnego okablowania, co redukuje ryzyko awarii. Dostępne są one także w wersji całkowicie bezprzewodowej, co ułatwia i upraszcza montaż w obiektach już wykończonych.

Dzięki naszym systemom alarmowym możesz sterować roletami, zraszaczami, oświetleniem, bramami i innymi elementami, przekształcając swój budynek w „inteligentny budynek”.

Nasze systemy alarmowe można zintegrować z agencjami ochrony, co zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa. Każdy z naszych systemów posiada dedykowaną aplikację mobilną do sterowania i otrzymywania powiadomień o zdarzeniach alarmowych.

Jeżeli potrzebujesz zabezpieczyć domek kempingowy, przyczepę, garaż lub inny obiekt tego typu, idealnym wyborem będzie nasz system alarmowy PITBULL.