Specjalizujemy się w oferowaniu solidnego zabezpieczenia dla domów, firm, sklepów, obiektów publicznych, działek, kempingów czy budynków w trakcie budowy w Zduńskiej Woli. Nasza oferta obejmuje sprzedaż i montaż zaawansowanych systemów alarmowych takich jak RISCO, JABLOTRON, DSC, PITBULL, HIKVISION.


Rozwiązania alarmowe od RISCO i DSC to doskonałe, ekonomiczne systemy dla domów jednorodzinnych oraz małych firm. Posiadają one interaktywne panele dotykowe i aplikacje mobilne, a także opcję bezprzewodowego połączenia.

Cyfrowe systemy alarmowe JABLOTRON, AJAX, HIKVISION to rozwiązania, które minimalizują ilość potrzebnych przewodów dzięki indywidualnemu adresowaniu elementów, co zmniejsza ryzyko awarii. Są one również dostępne w wersji całkowicie bezprzewodowej, co czyni montaż systemu prostym i nieinwazyjnym w już wykończonych budynkach.

Nasze systemy alarmowe umożliwiają kontrolę nad elementami takimi jak rolety, zraszacze, oświetlenie, bramy, przekształcając twój budynek w „inteligentny dom”.

Wszystkie nasze systemy alarmowe mogą być zintegrowane z agencjami ochrony, co znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo, każdy z systemów posiada dedykowaną aplikację do sterowania systemem i powiadamiania o zdarzeniach alarmowych.

Jeżeli szukasz ochrony dla domku kempingowego, domu, garażu czy innego podobnego obiektu, system alarmowy PITBULL będzie idealnym wyborem.