Firma KONCEPT-IT, dysponująca doświadczonym zespołem informatyków, oferuje całościowe usługi IT, w tym sprzedaż i montaż zaawansowanych systemów monitoringu video w Bolesławcu. Specjalizujemy się w systemach monitoringu CCTV, zarówno w wersji analogowej, jak i cyfrowej IP, wykorzystując sprzęt od światowych liderów takich jak HikVision, Dahua, Internec. Obsługujemy zarówno małe jak i duże instalacje, oferując kompleksowe rozwiązania, włączając w to budowę sieci LAN od zera.


Dodatkowo, instalujemy zintegrowane systemy alarmowe, które są doskonałym uzupełnieniem do naszych systemów monitoringu. Nowoczesne bezprzewodowe systemy alarmowe PITBULL, AJAX, JABLOTRON zapewniają bezpieczeństwo i ochronę mienia.

W ramach naszej oferty znajdują się również usługi serwisu komputerowego, tworzenie stron i sklepów internetowych, sprzedaż oraz wdrożenie oprogramowania biznesowego, a także montaż i serwis klimatyzacji.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy – skorzystaj z naszych profesjonalnych usług monitoringu i zainstaluj w swoim obiekcie nowoczesny system alarmowy.